Reference

Marek & Michelle (Svatba Park Hotel Prachárna Olomouc)

Dobrý den pane Humplíku,
 
jsme moc rádi, že jste nám hrál na naší svatbě. Jak ozvučení obřadu, tak následná zábava byla fakt naprosto na jedničku. Jste opravdový profík. Všichni se náramně bavili, takže Vás rozhodně můžeme vřele doporučit a přejeme mnoho dalších spokojených klientů!
 
S pozdravem,
Marek & Michelle

Email - František Dobeš (svatba Vysokoškolské koleje Olomouc)

Dobrý den pane Jaromíre,
 
chceme Vám ještě jednou poděkovat za Vaši účast na naší svatbě dne 24.8.2019. Stylem hudby jste se trefil do našeho vkusu a bavili se i všichni naši hosté.
 
Děkujeme a přejeme Vám další spokojené klienty. 
 
S pozdravem
 
Dobešovi

Email - Radim Kundrát (svatba Mendlův dům - Vrážné)

Dobrý den pane Humplíku,
 
ještě jednou by jsme Vám chtěli s manželkou poděkovat za skvělou hudební kulisu našeho velkého dne. Vše bylo super a určitě Vás budeme dále doporučovat.
 
Pěkný den
 
Kundrátovi

Email - Marika Lejsek (svatba Aniččin dvůr - Přerov)

Dobrý večer Pavle,
vybrali jsme si opravdu skvělého DJ...byli jsme s vámi moc spokojeni, ...od ozvučení obřadu, dětské diskotéky, moderování programu (her), taneční zábavy, diskotéky, propojení česko-slovenské music... také že jste nám vyšel ve všem vstříc....prostě top. Ještě jednou vám chceme s manželem poděkovat a jsme rádi, že jste byl zrovna vy u toho našeho velkého dne a hlavně, že jste nám vaší přítomností a hudbou udělal ten den ještě krásnější. Moc děkujeme.
 
Hezký večer a doufám, že jsme se neviděli naposled :-)
 
Marika Lejsek :-)

Email - Barbora a Tomáš (svatba Františkův dvůr - Klokočov)

Dobrý den, pane Humplíku,
 
chtěli jsme vám poděkovat za perfektní nazvučení naší svatby a následné afterparty ve Františkově dvoře. Všichni byli moc spokojení!
Zároveň vám posílám fotky, kde Vás zachytil fotograf :-)
 
Ještě jednou díky a pěkný den
.
Barbora Lehnertová a Tomáš Lehnert

Email - Miroslav Makarov (Trnava u Slušovic)

Dobrý den Jaromíre,
 
tímto bych Vám chtěl ještě jednou poděkovat za to, jak jste nám hrál na svatbě, moc se to líbilo mě i manželce.
 
Ať se Vám daří 
 
Miroslav Makarov

Email - Lucie a Robin (svatba Hotel Velká Klajdovka - Brno)

Dobrý den, pane Humplíku,
 
děkujeme Vám touto cestou za báječnou atmosféru na naší svatbě, která se uskutečnika na Hotelu Velká Klajdovak v Brně Líšni. Roztančil jste všechny věkové generece a v sále se nikdo nestačil nudit. Skutečně každý si přišel na tu svoji písničku. Nejvíce ze všeho se nám líbily aktivní světelné efekty a ohlasy poté na Vás byly vynikající. Přejeme Vám mnoho dalších spokojených tanečníků.
 
S přátelským pozdravem
 
Lucie a Robin Svačinovi

Email - Ivana a Martin (svatba Hotel Pod Šaumberkem - Podhradní Lhota)

Dobrý den, pane Humplíku,
 
právě jsme se vrátili ze svatební cesty :-) posílám Vám naše zhodnocení a referenci:
 
Zaprvé bychom Vám chtěli poděkovat za profesionální přístup a rady, o které jste se s námi podělil už při první seznamovací schůzce. 
Obřad byl krásný a dojemný, k té správné atmosféře přispěla hudba, kterou jsme si vybrali a vy jste ji dokázal skvěle nazvučit.
Odpolední a večerní zábava byl jeden velký mejdan, protože jste dokázal svým výběrem roztančit všechny generace. Jsem moc ráda, že všechno proběhlo
tak, jak jsme se předem domluvili. I díky Vám byla naše svatba přesně taková, jakou jsme chtěli.
 
Ivana a Martin

Email - novomanželé Vaškovi (svatba Vratimov)

Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Vaši skvělou muziku na naší svatbě. Přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný nový rok plný spokojenosti, radosti a hlavně zdraví :-)
 
Jana a Jakub Vaškovi
PS: PF v příloze
 
 
Poděkování, které potěší i po půl roce:-)
 

Email - novomanželé Kunderovi (svatba Hotel Pohoda Luhačovice - Pozlovice)

Dobrý den pánové, 
ještě jednou děkujeme za skvělý hudební doprovod a zábavu. Svatbu jsme si skvěle užili, jako malou ukázku zasílám odkaz na videoklip:
https://vimeo.com/189150418?ref=fb-share&1
P.S. do dalších let Vám oběma přeji spoustu spokojených klientů a možná se ještě někdy setkáme :-)
 
Adéla Kunderová

Email - novomanželé Královi (svatba Stará střelnice Hranice)

Dobrý den Pane Humplíku,
 
děkujeme za originální zábavu a skvělý hudební výběr. Společně s bavičem Milanem Nepustilem jste zábavu na naší svatbě posouvali úplně jiným směrem, než jsme viděli na svatbách, na kterých jsme byli nedávno jako hosté. Na všech byla ohraná nuda  botový kvíz, "veselá" svatební tombola a poznej ženicha a nevěstu se zavázanýma očima. Vaše autorské hry a svatební aktivity výborně pobavily všechny věkové generace. Dokladem toho je, že ještě o půlnoci jsme měli na svatbě všechny naše hosty a nikomu se nechtělo domů. Určitěbudeme ještě dlouho vzpomínat na nevšední mejdan.
 
Přejeme Vám, ať nadále rozdáváte radost všem, kteří na svatbě nechtějí nudu!
 
Tereza a Jan Královi

Email - novomanželé Kotrčovi (svatba Josefov u Hodonína)

Dobrý den, ok :)
z naší strany byla s DJ Pavlem Humplíkem maximální spokjenost. Hudba byla vkusná, hodící se a domluva taktéž perfektní. Pokud se někdo rozmýšlí, můžeme jedině doporučit :)
 
Alena Kotrčová

Email - novomanželé Štisovi (svatba Hotel Zámek Velká Bystřice)

Vážený pane Humplíku,
rádi bychom Vám poděkovali za velmi profesionální ozvučení našeho svatebního obřadu i následné hudební produkce.
 
Nejen my, ale i ostatní hosté ocenili Vaše zábavné a trefné glosy v průběhu dne a zejména skvělý výběr hudby, který reflektoval složení posluchačů a tanečníků, což se bezpochyby odráželo i v tanečních kreacích na parketu  :-)
 
Během příprav svatebního dne nám pomohly i Vaše rady zkušeného svatebního DJ a milý a vstřícný přístup.
 
Pavlína a David Štisovi

Z emailu Radky Šatníkové (oslava narozenin Penzion Diana Teplice nad Bečvou)

Vážený pane Humplíku, milý Pavle,
ještě jednou Vám chci poděkovat, za celkovou atmosféru, kterou  jste hudbou, osvětlením a profesionálním výkonem vytvořil na mé narozeninové slavě.
Všichni jsme byli nadšeni skladbou a výběrem písniček, uměl jste to dobře roztančit. Když jsem si Vás, bez jakéhokoliv doporučení našla a vybrala na webu, doufala jsem, že má volba bude správná, ale přeci jenom jsem se trošku bála. Proto ten seznam interpretů a skladeb, aby jste si udělal malou představu. Zdálo se mi, že Vás trochu překvapil, ale bezezbytku jste splnil, a předčil mé očekávání, včetně osvětlení, a ozvučení doprovodného programu. Každému, kdo se bude chystat na oslavu, Vás doporučím.
 
Moc Vás Pavle zdravím, děkuji, a doufám, že se ještě na nějaké akci potkáme:-)
 
Radka Šatníková
 
Dobrý den, o.k:)

Z emailu novomanželů Palčákových (svatba Hotel Akademie Hrubá Voda)

Vážený pán Humplík,  
dovoľte mi, aby som Vám v mene už mojej manželky Hanky a mňa poďakoval za všetku Vašu prácu, počnúc ozvučením obradu a končiac vyhlásením hladania mojej obrúčky. Aj vďaka Vám sme si našu svadbu veľmi užili a máme na ňu len tie najkrajšie spomienky.
 
Ešte raz ďakujeme a prajeme len to najlepšie, ako v profesionálnom, tak aj v osobnom živote. 
 
S pozdravom 
Hanka a Matúš

Z emailu novomanželů Vránových (svatba na zámku v Holešově)

Dobrý den Pavle,
že na naší svatbě bude hrát DJ jsem kategoricky odmítal. Byl jsem jednoznačně pro kapelu. Dokonce jsme měli s Alenkou neshodu, která vyvrcholila hádkou. Přistoupil jsem na nezávaznou schůzku s Vámi. Přijel jste včas, což mám rád a během hodiny jsme si vyměnili všechny důležité informace. Zjistil jsem, že jste zkušený profesionál, který svatbami žije a umí ve všem poradit. Vlastní svatba se nesla v pohodovém duchu. Našim hostům se z tanečního parketu vůbec nechtělo, proto jsme končili až nad ránem. Všichni chválili špičkový zvuk, luxusní světla, průvodní slovo a gradaci tanečních sérií. Musím přiznat, že takového DJ jsem ještě hrát neviděl a těší mě to o to více, že právě na naší svatbě (díky Alence).
 
Mějte se hezky a rozdávejte radost všem, kteří Vás poptají
 
Alena a Petr Vránovi

z emailu novomanželů Šocoých (svatba v pevnosti Fort Křelov u Olomouce)

Dobrý den pane Humplíku,
chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za ozvučení svatebního obřadu a realizaci pestrého hudebního programu v náš svatební den. Díky Vám bylo při venkovním obřadu slyšet krásnou řeč oddávající i v posledních řadách. Celkově jste práci v tomto netradičním prostředí (Fort Křelov) zvládl na výbornou.S pozdravem Marek a Eva

Z emailu novomanželů Tvarůžkových (svatba v Příleském mlýně u Všechovic)

Dobrý den, pane Humplíku,
chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za hudební část našeho dne :-) Byl jste skvělý!
 
Mějte se hezky,
 
Darina a Michal 

Z emailu novomanželů Ponížilových (svatba v Hospůdce ve stodole v Zábešní Lhotě)

Ahoj Pavle,
ještě jednou bychom ti chtěli touto cestou moc poděkovat za skvělý hudební doprovod naší svatby dne 6.6. 2014 v Zábeštní Lhotě. Bylo to výborné, dobře jsme si všichni zatancovali a pobavili se. Ať se ti stále daří a ještě jednou velké DÍKY :-D.
 
Míša a Honza Ponížilovi

Z emailu novomanželů Štefanidesových (svatba na zámku na Potštátě)

Dobrý den.
Moc děkujeme za skvělou zábavu :-) Nádherné jsou fotky ze zámeckého sálu :-) Mrkněte na ně i na video, bez Vašich luxusních světel by to nebylo ono :-)
http://www.marson.cz/?p=8428
http://alfialucka.webnode.cz/
 
Hezký den 
 
Lucka

Z emailu novomanželů Frydrychových (svatba v Lipníku nad Bečvou)

Dobrý den pane Humplíku. 
Nyní, když už konečně opadl svatební shon, vzpomínáme s manželem na náš nejkrásnější den. Prohlížíme fotofrafie a probíráme naše prožité okamžiky a chvíle. Mezi ty patří i Vaše přítomnost. Chceme Vám tímto ještě jednou poděkovat za skutečně profesionální výkon na našem svatebním veselí. Rozhodně patříte mezi Ty, kteří výrazně přispěli k zábavě v tento den. Děkujeme za skvělý hudební doprovod, ale i za vtipné komentáře a zábavné příspěvky.
Vřele Vás doporučujeme ostatním případným zájemcům. Kamarádka se bude v září vdávat a kamarád letos oslaví padesátku. Oba už o Vás vědí. Budeme šířit dál:-)
 
Děláte skvělou práci a nemáte chybu:-)
Mějte se krásně a přejeme hodně úspěchů!
 
Martina a Petr Frydrychovi

Z emailu novomanželů Jemelkových

Dobrý den.
Moc bychom Vám chtěli poděkovat za profesionální výkon a báječnou atmosféru na naší svatbě 5.10.2013 na Rusavě. Výborný výběr hudby, skvělý zvuk a světelná show. Všichni byli nadmíru spokojeni a ženich provedl v kole všechny ženy v sále. Moc také děkujeme za oživení programu hádáním filmových hlášek.
Pavla Humplíka můžeme všem vřele doporučit.
A heslo náší svatby? Kája Gott je nesmrtelný. :-D
 
Petra a Jirka Jemelkovi

Z emailu novomanželů Langerových

Dobrý den.
Několik dní po té (6.července 2013 H Club Penzion Prostějov)......svatební horečka opadla a konečně nastal námi tolik vytoužený klid. Ještě jednou Vám chceme moooc a moooc poděkovat. Byl jste báječný, nezkazíte žádnou legraci, dokážete odlehčit situaci, když nastane taková ta trapná chvilka a repertoár.......opravdu pestrý. Nebyl nás sice zdrcující počet tanečníků, ale mlaďoši i nemladí se náramně bavili. V neděli byly naprosto skvělé ohlasy a na tom máte velkou zásluhu i Vy. 
 
Ještě jednou díky a jsme s pozdravem 
 
Jana a Martin Langerovi.

Z emailu novomanželů Skácelových

V sobotu 20. dubna 2013 jsme měli ve vinných sklepech Skalák náš velký den, na který jsme hodně zvažovali výběr hudby, zda kapelu nebo DJ. Dostali jsme doporučení na Pavla Humplíka. Před svatbou jsme měli pracovní schůzku, na které jsme dohodli vše podstatné. Hudební produkce pro nás byla příjemným překvapením. Pavel je opravdu milý, velmi ochotný a zahrál nám vše, co jsme si přáli. A také má velkou sbírku svatebních historek, které umí bezvadně vyprávět, takže se nebojte nechat si hudbu proložit nějakou vtipnou příhodou :-) Osvětlení i ozvučení super, všichni jsme byli opravdu maximálně spokojeni.
 
Pavla a Ota Skácelovi

Z emailu novomanželů Mádrových

Ahoj Pavle.
Děkujeme mnohokrát za skvělou atmosféru na naší svatbě 6/4/2013 ve Slatinicích U Veterána, za profesionální přístup, dobrou spolupráci a široký repertoár. Vsichni zúčastnění se skvěle bavili do brzkých ranních hodin :-) 
 
S pozdravem
 
Zdenka a Ondřej Mádrovi

Z emailu Stanislavy Schotliové

Poslední den v roce 2012 pořádala Kulturní komise OÚ Týn nad Bečvou rozloučení se starým rokem - již tradiční Silvestrovský večer 2012.
O hudební zábavu se nám postaral DJ Pavel Humplík, který nás celým večerem až do ranních hodin také provázel. Jelikož nebyl v Týně poprvé, dalo by se říci, že už se navzájem známe, a proto také víme, co od něj můžeme očekávat. A skutečně tomu tak bylo i tentokrát….super hudba, výborná zábava, příjemným překvapením pro všechny byl i program, který Pavel připravil k pobavení všech přítomných. A co jsme hlavně chválili? …že výběr písniček byl jakoby ušitý na míru našim požadavkům….bavili se a tančili všichni v sále. Skvělou atmosféru doplnily hezké světelné efekty.
 
Co říci na závěr?....že ani tentokrát nás Pavel nezklamal, děkujeme za krásný večer, super atmosféru a těšíme se na příště.
 
Stanislava Schotliová

Z emailu novomanželů Dočkalových

Dobrý den pane Humplíku,
rádi bychom Vám touto cestou ještě jedou poděkovali za Vaši skvěle odvedenou práci na naší svatbě dne 22.12.2012 v Restaurantu Michalov v Přerově.
Pro všechny, kteří hledají DJ na svatbu, máme tento vzkaz: Pavel je naprostý profesionál, domlouvá se s ním na jedničku, má opravdový zájem a snaží se ve všem vyhovět. Navíc je to velký sympaťák a jistě jsme se s ním neviděli naposledy!
 
Díky Vám máme na náš velký den ty nejlepší vzpomínky.
 
S pozdravem
 
Martina a Richard Dočkalovi

Z emailu za SRPŠ Hranická Lipník n.B.

Dobrý den pane Humplíku,
už třetím rokem nám vytváříte příjemnou atmosféru na prosincovém Mikulášském večírku SRPŠ Hranická v Lipníku nad Bečvou. Na Vaši hudební produkci a spolehlivý přístup jsou jen ty nejlepší ohlasy. Věřím, že spolupráce bude trvat i v příších letech. Chtěla bych Vám za všechny návštěvníky poděkovat za skvělý večer.
 
Za SRPŠ Hranická - Lenka Trávníčková

Z emailu za Cetris Hranice Jitka Rabelová

Vážený pane Humplíku,
přijměte prosím poděkování za profesionální zvládnutí naší firemní akce, která se konala 16. listopadu 2012 ve Špičkách. Za výbornou atmosféru, která po celou dobu na akci panovala, vděčíme především výběru Vašeho repertoáru. Ocenění si jistě zaslouží i široké spektrum snad všech hudebních žánrů od dechovky až po současné hity.
 
Za kolektiv zaměstnanců divize Cetris Hranice
 
Jitka Rabelová

Z emailu za Fakultní nemocnici Olomouc Lada Čiklová

Vážený pane Humplíku,
děkujeme za skvělou produkci na našem firemním večírku v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích dne 8.11.2012. Muzika a další doprovodné aktivity byly vynikající, účastníci se bavili naprosto skvěle. Opravdu jste profík v každém směru a my se těšíme na další setkání s Vámi.
 
Lada Čiklová

Z emailu adresovanému pro Janu Hanzelkovou - www.svatebniagentka.cz

Dobrý den, Jano,
na jaře jste mi dala tip na DJ Pavla Humplíka, chci Vám za něj mnohokrát poděkovat. Hrál nám teď v sobotu 8.9.2012 na Hukvaldech během poobřadního veselí, až do ranních hodin. Byl báječný, my s manželem jsme (i hosté, jakož i personál hotelu, kde jsme se veselili) z něj byli nadšení, skvěle jsme se bavili. Panu Humplíkovi budeme ještě posílat poděkování poštou, ale chtěli jsme říct i Vám, jaký je to poklad.
 
Se srdečnými pozdravy,
 
Iveta Morisaková
./_admin/files/upload/server/php/5/

Kontakt

Pavel Humplík

+420 773 871 070
humplikpavel@seznam.cz


Jaromír Humplík

+420 739 526 863
jaromirhumplik@seznam.czFAKTURAČNÍ ÚDAJE
Pavel Humplík
Zahradní 1261
751 31 Lipník nad Bečvou
IČ: 427690352
Číslo účtu: 243084122/0600 (Moneta)

Nezávazná poptávka

Ano   Ne

Vyplňte, prosím, všechny kolonky.
Antispam:


© 2024 Pavel Humplík • DJ-nasvatby.cz
Tvorba webových stránek Lipník/Hranice/Přerov > webSEO.cz
Kouzelník, Svatba