Romantická svatba v Plzni

Představujete si svoji svatbu jako akční scénu plnou dramatických okamžiků s neustálými přesuny z místa na místo? Pokud ne, asi budete spíše příznivcem poklidného svatebního dne s možností strávit celý svatební den na jednom místě.

Svatební agentura Plzeň - Fresh Wedding Vám nabízí možnost prožít svatební den v krásném romantickém městě Plzni. Specializujeme se nejen na svatby v Plzni, Váš svatební den jsme schopni zorganizovat i v širokém okolí. Rádi pro Váš velký den vybíráme netradiční a neokoukaná svatební místa, několik jsme jich pro Vás již našli, ale náš seznam neustále doplňujeme novými romantickými místy.

Ať už máte jasno o podobě své svatby nebo teprve hledáte inspiraci pro Váš dokonalý svatební den, jsme tu pro Vás. Svatební den je jedinečná událost, ale zároveň s sebou přináší mnoho starostí. Maličkosti a nečekané problémy, které mohou narušit hladký průběh Vašeho svatebního dne, bohužel nejsou výjimkou. Jak všechno dobře zvládnout a jak si svatební den naplno užít bez stresu? Využijte služeb naší jedinečné svatební agentury. Na trhu je mnoho svatebních agentur, my jsme ale jiní, svěží, prostě FRESH Wedding Plzeň!

Svatební agentura Plzeň - Fresh Wedding

Pokud plánujete SVATBU, OSLAVU, firemní VEČÍREK nebo jinou významnou UDÁLOST, pak jste u nás správně! Svatební agentura Plzeň - Fresh Wedding je tu pro Vás. Jsme netradiční svatební agenturou, což znamená, že do každé svatby bychom rádi zakomponovali něco jiného, jedinečného, zejména i z vlastní tvorby. Samozřejmě se ale nebráníme i tradičním svatebním obřadům, právě naopak.

V naší nabídce najdete služby, jako jsou výběr konceptu a designu Vaší svatby, organizace svatby na klíč, zapůjčení dekorace ke zkrášlení Vašich důležitých událostí, koordinace svatebního dne, vlastní catering, výroba bižuterie na přání klienta, dekorování místa obřadu i místa hostiny, výroba nejen svatební dekorace a doplňků, výroba cookies, cake pops (lízátka) a dalších sladkostí. Vždy je nutné začít s plánováním svatebních příprav a celého dne včas. Obřadní síně, kostely, i jiné prostory pro svatbu v Plzni a jejím okolí, nemusí již být k dispozici. Přijďte k nám a my Vám pomůžeme s výběrem místa Vašeho svatebního obřadu, které pro Vás zároveň i zarezervujeme. Poradíme Vám s výzdobou i svatební hostinou, doporučíme fotografa a celkově naplánujeme celý Váš den.

Celkové vyznění svatebního dne dotváří zdánlivé drobnosti a detaily. I k maličkostem je proto dobré přistupovat s rozmyslem. Vaše svatba nutně nemusí stát statisíce, i se skromnějším rozpočtem můžete vykouzlit nádhernou svatbu. Stačí si jen dopředu určit, bez čeho se klidně obejdete a stanovit si cenové limity. Plánování a příprava Vaší svatby se svatební agenturou Plzeň - Fresh Wedding respektuje Váš rozpočet na svatbu. Snažíme se nepřekračovat stavenou kalkulaci za jednotlivé svatební služby (šaty, výzdoba, květiny, svatební oznámení, hudba, občerstvení, apod.). Poradíme Vám na čem ušetřit a stále si zachovat luxus Vašeho svatebního dne. Pokud si nejste jisti, kontaktujte nás a domluvte si první nezávaznou konzultaci ZDARMA. Řeknete nám svou představu a my Vám poradíme, jak naplánovat Vaši svatbu co nejlépe tak, abyste byli spokojeni jak po vizuální, programové, tak po finanční stránce.

Naším cílem je vnést do každé svatby něco jedinečného, výjimečného, aby se pro VÁS a Vaše hosty stala nezapomenutelným zážitkem. Celkově se postaráme o pohodlí Vaše i Vašich svatebních hostů, abyste si všichni mohli celý den bez starostí užít. Svatební agentura Plzeň - Fresh Wedding je tou správnou volbou nejen pro Vaše svatby v Plzni!

Dekorace a doplňky

Kromě služeb svatební agentury se zabýváme i výrobou a prodejem vlastních svatebních dekorací. Naše svatební agentura Plzeň - Fresh Wedding nabízí jak půjčovnu, tak i tvorbu dekorací.

Pomůžeme Vám z jakéhokoliv místa udělat ideální místo pro Vaši svatbu, oslavu, večírek nebo jinou významnou událost. Jelikož se snažíme být netradiční svatební agenturou v Plzni, tvoříme i naše dekorace na míru právě pro Vás. Ze sbírky našich dekorací Vám můžeme momentálně zapůjčit různé druhy váziček v široké barevné škále, klec například na přáníčka, svícny, malířský stojan, dózy na cukroví a bonbóny, podnosy, a jiné doplňky vhodné pro zkrášlení místa Vaší významné události, nejen svatby v Plzni.

Vyrábíme nejen svatební dekorace a doplňky, ale pečeme pro Vás sladké cookies, cake pops a další sladkosti. Nabízíme i vlastní výrobu bižuterie. Pokud již máte vybrané nejen svatební šaty nebo barvu, ve které se Vaše oslava bude konat, rádi Vám vyrobíme originální šperk, ve kterém zazáříte.

Nenašli jste, co jste hledali? Chybí Vám v nabídce nějaká služba? Nevadí, neváhejte nás s Vaším přáním kontaktovat. Jsme tu pro Vás! Svatební agentura Plzeň - Fresh Wedding.

./_admin/files/upload/server/php/20/

Kontakt

Pavel Humplík

+420 773 871 070
humplikpavel@seznam.cz


Jaromír Humplík

+420 739 526 863
jaromirhumplik@seznam.czFAKTURAČNÍ ÚDAJE
Pavel Humplík
Zahradní 1261
751 31 Lipník nad Bečvou
IČ: 427690352
Číslo účtu: 243084122/0600 (Moneta)

Nezávazná poptávka

Ano   Ne

Vyplňte, prosím, všechny kolonky.
Antispam:


© 2024 Pavel Humplík • DJ-nasvatby.cz
Tvorba webových stránek Lipník/Hranice/Přerov > webSEO.cz
Kouzelník, Svatba